Medycyna Estetyczna

Zarezerwuj wizytę online!
Sprawdź cennik!

 

dr n. med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

dr n. med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

Piękność nie wszystkim jest dana z łaski niebios, z bogów ręki
Wiele kobiet musi sztucznie protegować swoje wdzięki
Najpiękniejsza z kobiet gaśnie, jeśli zabiegów nie czyni
Dokoła swej toalety, choćby miała czar bogini”

Owidiusz – 43 r. p.n.e., „O kosmetyce twarzy kobiecej” / „Sztuka kochania”

Zintegrowana medycyna anti-aging (medycyna estetyczna) to stosunkowo nowa dyscyplina, która pomaga starzeć się przyjemniej i zdrowiej dzięki zachowaniu właściwych proporcji między zabiegami medycyny estetycznej, bezpieczną kosmetyką i aktywnością fizyczną. Celem terapii staje się nie tyle poprawa samego wyglądu, ale przede wszystkim witalności oraz komfortu psychofizycznego. Ważna jest również aktywna współpraca pacjenta z lekarzem.

Potrzeby skóry zmieniają się wraz z wiekiem. Najlepsze rezultaty w zabiegach medycyny estetycznej uzyskuje się łącząc kilka technik, precyzyjnie dobranych do potrzeb pacjenta. Dzięki temu można przywrócić rysom twarzy harmonię, cofając skutki działania czasu nawet o całą generację.

Arsenał metod, spośród których możemy dobierać zabiegi, obejmuje m.in.:
– przywrócenie skórze świeżości i biorewitalizacji,
– redukcja zmarszczek,
– wygładzanie skóry i dodanie jej blasku.

Potrzebna jest zmiana podejścia do problemu starzenia się organizmu tak, aby był to sojusz, a nie walka z upływającym czasem.

Podstawą dobrego samopoczucia i witalności jest stan naszego umysłu – „tyle mamy lat, na ile się czujemy”. Bez zadbania o tę sferę nie ma co się łudzić, że zabiegi odmładzające zmienią nasze samopoczucie i wygląd zmęczonej twarzy.

Medycyna estetyczna jest energicznie rozwijającą się dziedziną. Nasz gabinet medycyny estetycznej doskonale wpisuje się w te trendy, ciągle poszerzając ofertę zabiegów. Ruch i odpowiednie ćwiczenia fizyczne (więcej informacji na stronie fitness) są najprostszym sposobem na „odjęcie lat” i gwarantują pozytywną dawkę energii. Zyskują na tym nasza uroda i zdrowie, zmniejszają się objawy stresu, napięcia mięśni, dolegliwości związane z kręgosłupem (więcej informacji w zakładce rehabilitacja).

Ponadto, w gabinecie medycyny estetycznej wykonuje się zabieg podawania osocza bogatopłytkowego (PRP) w leczeniu przeciążeniowo-zapalnych schorzeń stawów (m. in. zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty, ostrogi piętowe, bolesne nadgarstki).

Arkusze informacyjne do pobrania:
Arkusz informacyjny – Apilus
Arkusz informacyjny – Botox
Arkusz informacyjny – mezoterapia
Arkusz informacyjny – nici
Arkusz informacyjny – osocze bogatopłytkowe
Arkusz informacyjny – osocze bogatopłytkowe – zapalenia
Arkusz informacyjny – wypełniacze
Arkusz informacyjny – HIFU
Arkusz informacyjny – lipotransfer

Arkusz informacyjny – mezoterapia kolagenowa NITHYA

Regulamin rezerwacji terminu wizyty